Veebipoe BAOPLAY.EU (edaspidi Veebipood) omanik on BAOPlay OÜ (registrikood 14500597) asukohaga Viljapuu pst 2, Maardu, Eesti.


Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo 

Müügitingimused kehvitavad Veebipoest kaupade ostmisel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad E-poe vahendusel toodete turustamisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigi seadused.

Jätame endale õiguse muuta E-poe müügitingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Muudatustest teavitame E-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

 

Hind 

Toote kehtivad hinnad leiad tootelehel. Hinnad on eurodes.

Toodete hinnale lisandub tellimuse vormistamise käigus kliendi poolt valitud tarneviisile vastav kohaletoimetamise tasu. Tarneviis valitakse ning kohaletoimetamistasu arvutatakse ostukorvis.

 

Tellimuse vormistamine

 

  • Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.
  • Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis (SmartPOST, kuller või järeletulemine.)
  • Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda Maksekeskuse pangalinkide või Paypali makselahenduse kaudu. Võimalik on maksta ka arvega. 
  • Tellimus loetakse edukalt sooritatuks alates tasumisele kuuluva summa laekumist Veebipoe arvelduskontole.
  • Teatise tellimuse kinnitusega saadame kliendile e-postiga.
  • Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh. kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
 

 

Makseviisid 

BAOPlay OÜ arveldab eurodes. 

Pakutavad makseviisid:

Maksekeskuse lahendus. Tellimuse eest saab tasuda läbi Maksekeskuse rakenduse kõikide suuremate pankade kaudu: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop ja Pocopay. Makse töötlemiseks edastame vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. 

PayPal lahendus. Tellimuse eest saab tasuda kasutades PayPal kontot. 

Arvega tasumine. Pärast tellimuse esitamist saadetakse esitatud e-mailile arve, mille laekumise järel loetakse tellimus edukalt sooritatuks. 


 

Kohaletoimetamine

 

Kauba saatmiskulud kannab klient ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Kaupu tarnime: Eestisse ning Euroopa Liidu liikmesriikidsesse.

Kauba tarnimseks väljaspool EU, palume ühendust võtta klienditeenindusega info@baoplay.eu, et leida sobiv transpordilahendus.

Eesti- ning EL sisesed saadetised väljastame laos oleva kauba puhul 1-3 tööpäeva ning jõuavad kliendini 7 tööpäeva jooksul. Tellitava kauba puhul on maksimaalne tarneaeg lisatud kaubakirjeldusse.

Kauba kohaletoimetamiseks kasutame Venipak Eesti OÜ ning Itella SmartPOST teenuseid. Kui soovite kasutada teisi lahendusi, siis palume ühendust võtta info@baoplay.eu.

Eelneval kokkuleppel (telefon +372 52 01 787) on võimalik kaubale järgi tulla Viljapuu pst 2, Maardu.

 

Transpordihinnad

 

Eesti:

SmartPOST 2,99 EUR

Venipak kuller 12 EUR

BAO ONE tellimisel tarne tasuta


EL liikmesriigid:

EL transport 9,96 EUR

BAO ONE ja BAO WALL saatmine 25 EUR

 

Taganemisõigus, toodete tagastamine ja vahetamine

 

Pärast tellimuse kättesaamist on kliendil õigus e-poest sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14 päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemsues, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisle.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata info@baoplay.eu hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab klient, välja arvatud juhul, kui tagastimsie põhjus seisneb asjaolus, et tahastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või estiama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel alates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjal lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni klient on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda kliendil tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

Pretensiooni esitamise õigus
 

Toote ümbervahetamise, toote nõuetele mittevastavuse või puuduste, pretensioonide osas palume kirjutada info@baoplay.eu. Võtame kliendiga ühendust esimesel võimalusel aga mitte hilijem kui 14 päeva jooksul. Kliendil on alati õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseameti kaudu tarbijavaidluste komisjoni 

(https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijavaidluste-komisjon). Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

 

Vaidluste lahendamine

 

Anname endast parima, et kõik probleemid ja mured lahendada läbirääkimiste teel (telefon +372 52 01787 või e-post info@baoplay.eu)

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

 

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmed veoteenust pakkuvale ettevõttele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituste teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest teada e-posti teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-postis toodud juhiseid.